01
märts
12

Infoks ja meeldetuletuseks

Tere, eile oli siis üks igavesti vägev päev. Rekordiline arv lugejaid ja arvamusi seinast seina. Naljakas kogu selle asja juures on see, kogu asi algas siis poistest keda ennem ma julgen väita suur-suur enamus ei teadnudki. Selline tunne nagu tegemist oleks Durant-Westbrookiga … 🙂

Kuna eile liikus interneti avaruses igasugust infot, nii tõest, kui väära, siis tuletan meelde lihtsalt, et kõigil huvilistel, kellel on huvi minu tegemiste, minu treeneri filosoofia, minu mõtete ja arvamuste kohta, siis nad on teretulnud siia blogisse. Võib julgelt esitada küsimusi ning võin neile vastata nii avalikult, kui ka vajadusel nn privaatselt. Ilusat päeva kõigile!

Advertisements

4 Responses to “Infoks ja meeldetuletuseks”


 1. 1 Marko
  1. märts 2012, 11:00

  Loodan lihtsalt,et Limpa ja Matu on asjast aru saanud ja peale analüüsimist saavad aru,et see on nende jaoks siiski parim lahendus.
  Toon siia juurde näite jalgpallist,kus Hendeik Ojamaa oli nõus kasvõi söögi eest mängima .Peaasi et saaks väljakule.
  Ja mis edasi juhtus .

  • 1. märts 2012, 11:23

   Tere ja vastus sulle,
   Martin Limberg teatas mulle umbes 3 nädalat tagasi, et ta lõpetab korvpalluri karjääri ja seda kohe ning ei mängi enam ei ML-s, ega ka I liigas. Istusime temaga maha, rääkisime ja põhjused miks ta seda teeb on isikliku laadi ja kui ta tahab, siis räägib ise nendest. Kuigi mulle ei meeldi tema otsus (millisele treenerile meeldiks?), siis ma austan seda ja aksepteerin seda. Jõudsime kokkuleppele, et I liiga hooaja mängib siiski lõpuni.
   Madis Pärnaga istusime esmaspäeval (27.02) ja rääkisime nn lahtiste kaartidega. Mina pakusin talle välja mõlemat variant, kui tahab jätkab ML-s, kui tahab mängib I liigas. Minu soovitus talle oli mängida hooaja lõpuni I liigas, kuna seal ta saab rahulikult “möllata” 35-40 minutit. ML-s ei saa ma seda talle kahjuks garanteerida. See, et ta jätkab I liigas oli mõlemapoolne arusaam ja soov.

   • 3 Marko
    1. märts 2012, 11:38

    Arvan ,et Martin võiks natuke Ermi vaadata ja tema arengut analüüsida
    Mees tegi eelmine hooaeg 30 aastasena tõeliselt suurepärase hooaja nii et tal on sinna pea kümme aastat aega .Ja teiseks Rapla ei ole ju ainuke ML meeskond.Pean siin silmas kasvõi Tallinna Kalevit kus ta kindlasti rohkem minuteid saaks.
    Loodan ka ,et ta ikka edasi mängib sest midagi tas nagu ikka on Rohkem nahaalsust ehk vaja ?

    Aga igaljuhul jõudu nii sulle kui poistele

   • 1. märts 2012, 11:56

    Olen sinuga 110% nõus ja loodame, et Martin mõtleb ümber.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


Kategooriad

Advertisements

%d bloggers like this: